29 травня - День останнього дзвоника!!!

Шановні  учні, батьки!
    Вітаємо всіх Вас  із закінченням навчальних занять! Очевидно, навчальний рік видався вкрай насиченим та складним, але  ми спільно вийшли на його фінішну пряму. Ми разом з вами шукали шляхи для організації навчання в умовах всеукраїнського карантину та світової пандемії. І найважливіше - ми знайшли ці шляхи.
    Перехід на режим онлайн-навчання - це подія, яка назавжди залишиться в історії української освітянської спільноти. Так, ми не зовсім були готові до такої кардинальної трансформації, але спільними зусиллями змогли у “прискореному режимі" налагодити процеси та продовжити навчальний рік.
    Найцінніше цих двох місяців - ми змогли об'єднатися, почали активніше ділитися своїми знаннями і точно опанували нові навички.
    Через карантин ми не зберемося всі разом, щоб відсвяткувати останні дзвоники. Але цей день не став менш урочистим чи важливим.
    Запрошуємо всіх вас на наше незвичайне Свято Останнього Дзвоника!
    Під дощем та у спеку
    Та в відведений строк