Платформа ""МРІЯ"

  Mriya1111

  Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

  Електронні посилання на ресурси проєкту :

  https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);

  https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками та надання завдань для блокування); @stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

  https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).

  Департаментом кіберполіції Національної поліції України в Сумській області 23 лютого 2023 року о 14.40 буде проведено  презентацію учасникам освітнього процесу закладів загальної середньої освіти (працівникам та учням 7-11 класів) Шосткинської міської територіальної громади.  

  Посилання на приєднання https://meet.google.com/wrz-mqov-iii

   

   

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"